MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
10.00 - 11.00 TKD Stijltraining
Vanaf groen
10.00 - 11.30
Pieter Hermans
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 TKD Aspiranten 1 (6 t/m 9)14.30 - 15.30
Geline Kouwenberg


TKD Aspiranten 2 (9 t/m 12)15.30 - 16.30
Geline Kouwenberg


TKD Aspiranten 3
Vanaf geel-groen
16.30 - 17.30
Geline Kouwenberg
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 TKD Aspiranten 1 (6 t/m 9)16.00 - 17.00
Geline Kouwenberg
17.00 - 18.00 TKD Aspiranten 2 (9 t/m 12)17.00 - 18.00
Geline Kouwenberg
18.00 - 19.00 TKD WS Aspiranten18.00 - 19.15
Toontje Bonarius, Pieter Hermans


TKD WS Junioren/Senioren19.00 - 20.45
Mirjam Müskens


TKD Volwassenen20.45 - 22.00
Pieter Hermans, Michiel Stoop, Frans van Dijk, Bert Swartjes
TKD Junioren (13 t/m 18)18.00 - 19.15
Geline Kouwenberg


TKD WS Junioren/Senioren19.15 - 21.00
Mirjam Müskens
TKD Aspiranten 3
Vanaf geel-groen
18.00 - 19.00
Geline Kouwenberg
19.00 - 20.00 Hanmudo19.00 - 20.30
Freek Albers
TKD Junioren (13 t/m 18)19.00 - 20.15
Geline Kouwenberg


TKD WS Junioren/Senioren20.15 - 22.00
Mirjam Müskens
20.00 - 21.00 TKD Volwassenen20.30 - 21.45
Pieter Hermans, Michiel Stoop, Frans van Dijk, Bert Swartjes
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
14.00 - 15.00 TKD Aspiranten 1 (6 t/m 9)14.30 - 15.30
Geline Kouwenberg
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 TKD Aspiranten 1 (6 t/m 9)16.00 - 17.00
Geline Kouwenberg
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
15.00 - 16.00 TKD Aspiranten 2 (9 t/m 12)15.30 - 16.30
Geline Kouwenberg
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 TKD Aspiranten 2 (9 t/m 12)17.00 - 18.00
Geline Kouwenberg
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
16.00 - 17.00 TKD Aspiranten 3
Vanaf geel-groen
16.30 - 17.30
Geline Kouwenberg
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 TKD Aspiranten 3
Vanaf geel-groen
18.00 - 19.00
Geline Kouwenberg
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
18.00 - 19.00 TKD Junioren (13 t/m 18)18.00 - 19.15
Geline Kouwenberg
19.00 - 20.00 TKD Junioren (13 t/m 18)19.00 - 20.15
Geline Kouwenberg
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Woensdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
20.00 - 21.00 TKD Volwassenen20.45 - 22.00
Pieter Hermans, Michiel Stoop, Frans van Dijk, Bert Swartjes
TKD Volwassenen20.30 - 21.45
Pieter Hermans, Michiel Stoop, Frans van Dijk, Bert Swartjes
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Donderdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
10.00 - 11.00 TKD Stijltraining
Vanaf groen
10.00 - 11.30
Pieter Hermans
11.00 - 12.00
Click on the class name to get additional info

Zaterdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Click on the class name to get additional info
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
18.00 - 19.00 TKD WS Aspiranten18.00 - 19.15
Toontje Bonarius, Pieter Hermans
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
19.00 - 20.00 TKD WS Junioren/Senioren19.00 - 20.45
Mirjam Müskens
TKD WS Junioren/Senioren19.15 - 21.00
Mirjam Müskens
20.00 - 21.00 TKD WS Junioren/Senioren20.15 - 22.00
Mirjam Müskens
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Woensdag

Vrijdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
19.00 - 20.00 Hanmudo19.00 - 20.30
Freek Albers
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Click on the class name to get additional info